Про магазин

Надпотужні магніти – неодимові, сьогодні присутні у безлічі промислових і побутових речей. Вироби високої якості можуть містити одну або кілька деталей із намагніченого сплаву заліза, бору і неодиму. Проте, знайти цього корисного помічника на вітринах звичайних крамниць поки неможливо. Інтернет-магазин неодимових магнітів – єдиний, зате зручний і вигідний доступ до їх різноманітного модельного ряду.
Зважаючи на дефіцит пропозицій, ми сформували широкий асортимент продукції. З якою б метою клієнт не вдався до пошуків, наші полиці запропонують йому виріб потрібної притягальної сили.
У категоріях товарів зручно обирати магніт за формою або призначенням. Так кріпильні елементи з неодиму – незамінні у конструкції меблів та різних механізмів. Невеликий брусок або диск з цього сплаву здатен утримувати вагу, що перевищує власну в півсотні разів або й більше! Тому високо цінується у комбінаціях, що вимагають надійності. Високий поріг розмагнічення гарантує тривалу службу такого кріплення.
    Пошукові магніти зручно використовувати завдяки спеціальній формі. Їх потужність високо оцінять ті, хто працює з металевими деталями і  дрібними механізмами. Закріпити необхідні предмети без пошкодження поверхні – наприклад, бейджі, допоможе тематична категорія товарів. Серед них виокремлено фурнітуру – магнітні застібки для сумок. В асортименті демонстративних варіантів ми пропонуємо й вироби, вкриті золотом.
    Поруч з функціональною користю і естетикою неодімові магніти здатні подарувати неабияку насолоду інтелекту. Відома іграшка – неокуб магніт, в буквальному сенсі притягує увагу дорослих. Тренування логіки й креативного мислення не має меж, тому такий подарунок довго не втрачає актуальності.
    Ми знаємо, що різні причини купити магніти зумовлюють великі, дрібні або й одиничні обсяги замовлення. Тому передбачили систему гуртових і роздрібних цін. Із широким впровадженням неодімових магнітів у користування, їх вартість оптимально пристосована до бажань клієнта. А спосіб отримання відповідає всім сучасним можливостям доставки.  
Щось із кількох сотень якісних виробів з неодімового спаву неодмінно знадобиться в домі або роботі. Тож бажаємо приємної (і результативної!) прогулянки нашим зручним і вигідним інтернет-магазином. 

Заказать
звонок