Магніти для сумок

Магніти для сумок

Магніти для сумок – це пристрої, які були виготовлені з неодимового сплаву, заліза та бора. Звичайно даний продукт має круглу форму, але може бути і іншої форми. Кріпиться такий магніт на сумці з любого матеріалу і являється її застібкою, тому має бути з внутрішньої сторони на обох сторонах виробу.

Неодимовий магніт для сумок купити в Алушті, який сьогодні можна, як і в любому іншому місті України має широкий спектр використання, починаючи від таких виробів, як сумки і закінчуючи одягом. Такі магніти слід розділити на дві групи це: вшивні та наклеювані. Неодимові магніти для сумок купити, як правило можна практично усюди, головне, щоб вони виконували поставлену перед собою задачу, тобто повинні сильно притягатися один до одного. Зазвичай такі магніти вклеюють чи вшивають на шкіряні та інші вироби. Якщо такий матеріал шкіра, то її товщина не повинна перевищувати 2-3мм.

В наш час купити неодимовий магніт для сумок в інтернет-магазині, можна у вигляді магнітної кнопки, яка звичайно використовується вручну і не має зовнішньої частини. Таким чином, варто зазначити, що така кнопка встановлюється під тканину підкладку або шкіру, які здатні приховати таємні кріпильні частини неодимового магніту. Такі кнопки отримали велику популярність на попит, завдяки тому, що мають миттєву швидкість застібання, завдяки великій потужності магніту. Даний вид застібки для сумок вважається найбільш зручним та комфортним для використання.

Купити неодимовий магніт для сумок, ціна якого в  нашому інтернет-магазині є найбільш конкурентною, вважається гарною ідеєю при виробництві сумок, чи заміні застібки. Такий магніт прослужить багато років, як вже було зазначено вище, а також витримає більшість погодних умов, які могли б створити корозійні відхилення та порушення застібки. 

Замовити неодимовий магніт для сумок гуртом та в роздріб можна у нашому магазині, де вас чекатиме великий асортимент різних форм і видів неодимових магнітів. Також ви будете здивовані самій конкурентоспроможній ціні на території всієї Україні. Купити неодимовий магніт для сумок можна одразу після того, як зробити електронне замовлення та внісши передплату за продукт. Одразу після отримання грошей ваш товар буде доставлений на «Нову пошту» і вже звідти відправлений до найближчого відділення у вашому місті. 

на сторінці

Показано 1 по 2 з 2 (сторінок 1)

Чекаєм доставкі.

Неодимовий супермагніт, NdFeB, №38 Форма:-куб; Діаметр:-14.50 мм; Висота:-2.00 мм;

7,32 грн.

  • від 100 шт. 6,92 грн./шт.
Чекаєм доставкі.

Неодимовий супермагніт, NdFeB, №38 Форма:-куб; Діаметр:-18.50 мм; Висота:-2.00 мм;

9,10 грн.

  • від 100 шт. 8,51 грн./шт.

Показано 1 по 2 з 2 (сторінок 1)

Заказать
звонок