Магніт для бейджів

Магніт для бейджів

Неодимовий магніт для бейджів став незамінним засобом для ідентифікації співробітників всіх великих компаній. Такі пристосування використовуються не тільки в офісах, але і на виставках, та інших подібних заходах. Завдяки бейджам будь-який відвідувач зможе точно дізнатися, з ким він має справу. Але перед тим, як дізнатися про подібний вид магніту, спочатку потрібно дізнатися навіщо потрібні бейджи і як їх використовують? Варто сказати, що частіше такі вироби застосовуються для ідентифікації співробітників компанії. Коли клієнт заходить в офіс, він повинен знати, з ким має справу. Тому набагато простіше купити для співробітника магніт на бейдж, щоб ваші замовники завжди розуміли, з ким вони говорять і у кого можна дізнатися інформацію з того чи іншого питання.

Неодимовий магніт для бейджів – це дуже зручний пристрій, який дозволяє легко кріпити пластикову, картонну чи іншу прямокутну табличку, де буде зазначена важлива інформація, ідентифікуюча особу, її посаду, чи рівень доступу. Бейдж, це важлива річ для багатьох підприємств, організацій та різноманітних заходів. Саме тому правильне, зручне та легке його кріплення вважається дуже важливим. Неодимовий магніт для бейджів купити та швидко закріпити сьогодні взагалі не є проблемою, так як це здійснюється на протязі декількох хвилин.

Варто зазначити, що бейджи виготовляються з неодимових магнітів, які за своєю силою та розмірами більше не мають аналогів. Вони відрізняються довгим терміном служби і стійкістю до фізичного зносу, завдяки чому звичайний магніт для бейджа можна використовувати десятки років. Сили магнітного поля неодимових магнітів достатньо для того, щоб бейдж сидів на одязі дуже міцно. Можете не переживати, що він випадково злетить при необережному використанні або відірветься. Це можна зробити тільки умисно. Саме тому магнітне кріплення для бейджа стало користуватися такою великою популярністю.

В наш час замовити неодимовий магніт для беджів гуртом чи в роздріб в інтернет-магазині дуже просто і займає це всього декілька хвилин. Після замовлення купити неодимовий магніт для беджів стає набагато простіше, бо потрібно всього лише зробити передплату. Після цього кожному клієнту доведеться трохи зачекати, поки неодимовий магніт для бейджів, купити в Радомишлі який можна, як і в любому іншому місці України, на протязі декількох днів.


на сторінці

Показано 1 по 1 з 1 (сторінок 1)

Чекаєм доставкі.

Неодимовий супермагніт, NdFeB, №38 Форма:-магніт для бейжів; Довжина:-45.00 мм; Ширина:-13.00 мм; Висота:-2.50 мм;

27,70 грн.

  • від 10 шт. 21,77 грн./шт.

Показано 1 по 1 з 1 (сторінок 1)

Заказать
звонок