Оплата та доставка

На нашому сайті ви можете знайти великий асортимент продукції – неодимові магніти різної форми, виду та потужності. Замовляючи в нашому інтернет-магазині магніти ви маєте можливість оплатити та отримати товар, таким чином, який буде найзручнішим саме для вас. Кожен наш клієнт має можливість обрати, який спосіб оплати товару йому більше по душі. Ми пропонуємо: 

- Передоплату.

- Наложний платіж.  

Обираючи передоплату обраної продукції, кожен клієнт має можливість отримати продукцію в крайні строки. Це відбувається по тій причині, що передплачений товар відправляється одразу, після поступу грошей на наш рахунок.

Обираючи наложний платіж, кожен клієнт обирає для себе максимально комфортний та надійний варіант отримання  обраної продукції. Частіше усього наші клієнти використовують такий спосіб оплати, коли тільки починають працювати з нами.

Ми тісно співпрацюємо з компанією, яка доставляє продукцію різної ваги по всій території України – «Нова пошта». За допомогою даної компанії, ми маємо можливість запропонувати вам такі тарифи:

- До 2 кг – 25 грн.

- До 5 кг – 30 грн.

- До 10 кг – 25-35 грн (в залежності від об’єму).

Наш інтернет-магазин пропонує придбати неодимові магніти в роздріб та оптом з ціновою різницею 25-55 гривень.

З нами ви зможете зробити замовлення в режимі нон-стоп, оставивши заявку онлайн прямо на сайті. На протязі 24 годин сім днів у неділю ви маєте право замовляти необхідні вам неодимові магніти, отримуючи продукцію у найближчий час.

В телефонному режимі наш інтернет-магазин приймає замовлення шість днів у неділю з 09:00 по 20:00 годину. 

Який би вид доставки продукції ви не обрали, доставка звичайно відбувається  той же день до 18:00 години вечора. Всі замовлення, які будуть перевищувати цей час – будуть відправлені на наступний день.


Заказать
звонок