Для дилерів та оптовиків

Неодимовий  магніт на сьогоднішній день, являється дуже популярнім виробом, який  відрізняється великою окупністю. На вітчизняному ринку подібний товар з’явився відносно недавно. Наш інтернет-магазин дає можливість кожному жителю або підприємцю нашої країни придбати неодимові магніти любого виду та форми оптом у любій кількості. При цьому варто відзначити, що наша компанія  пропонує постачальникам придбати магніти бездоганної якості та невисокої ціни.

Наші послуги перед оптовиками:

• Лояльні
та справедливі ціни;

Достатньо великий досвід роботи;

• Змістовна консультація
по продажу;

• Оперативна доставка в будь-яку точку України;

• Високий рівень обслуговування;

• Оплата при отриманні товару на руки
чи предоплата.

Ми даємо великі можливості для оптовиків та постачальників неодимових магнітів купляти у нашому інтернет-магазині величезні партії товару, економлячи при цьому в ціні. Варто також зазначити, що ми пропонуємо усім нашим клієнтам, як оптової, так і роздрібної торгівлі – найкращі і конкурентоспроможні ціни.

За роки нашої роботи ми маємо вже велику кількість напрацьованих клієнтів, які можуть гарантувати високу якість нашої роботи. Подзвонивши нам по номеру телефону, чи написавши листа, ви завжди отримаєте змістовну відповідь з усією інформацією, яка вас цікавить.

Завдяки компанії «Нова пошта» кожен постачальник чи оптовик має можливість отримати замовлений товар в самі короткі строки. Замовлення в нашому інтернет-магазині відбувається на протязі 24 годин, так би мовити нон-стоп, якщо ви замовите товар прямо на сайті. Товар в такому випадку буде відправлений по вказаному адресу на слідуючий день. За номером телефону заявки приймаються працівниками магазину до 18:00 годин кожного дня, крім вихідних. В такому випадку товар буде відправлений на слідуючий день.

Працюючи з нашим інтернет-магазином кожен оптовик має можливість замовити товар внісши переоплату чи замовивши оптом неодимовий магніт с після оплатою у найближчому відділі «Нова Пошта» у вашому місті.

Заказать
звонок