Чудей

Купити неодимовий магніт Чудей

Доставка неодімових магнітів в Чудей, здійснюється за допомогою існуючих кур'єрських служб

Доставка оплачується замовником за фактом отримання замовлення. Вартість доставки залежить від кількості та розмірно-вагових характеристик магніту, який надсилається.

Орієнтовна вартість доставки неодимового магніту в Чудей

Як приклад наводимо розрахункову вартість доставки кур'єрською службою «Нова Пошта» неодимового магніту NdFeB D60 H30 N38 в місто Чудей станом на 01.11.15г . - 25 = грн ( доставка по передоплаті) , 55грн (оплата при отриманні).

Всі надіслані неодимові магніти застраховані і вартість страховки включена в ціну доставки. Так що за збереження замовлення Ви можете бути абсолютно спокійні . Кур'єрська служба несе повну матеріальну відповідальність за пошкодження або втрату вантажу.

Звертаємо Вашу увагу, що за несвоєчасне отримання замовлення, кур'єрська служба нараховує пеню . Щоб уникнути зайвих витрат забирайте товар вчасно! Зазвичай , замовлення доставляють на наступний день після його відправлення .

Щоб дізнатися стан замовлення , Ви завжди можете зателефонувати в офіс кур'єрської служби , повідомивши диспетчеру номер декларації або перевірити на сайті.

При отриманні товару , ОБОВ'ЯЗКОВО перевірте цілісність упаковки на місці - в представництві кур'єрської служби в Чудеї. При наявності пошкоджень упаковки , або її деформування , що може говорити про порушення правил транспортування , вимагайте від працівників філії кур'єрської служби складання акта та документування цього факту!

Наличие магнитов на складе. Можно проверить по телефонам.

+380934002001

+380984002001

+380994002001

Контакти

Заказать
звонок